اگر به طور خلاصه بخواهم بگویم چه محتوایی باکیفیت می باشد ، به این سه مورد میتونم اشاره کنم : 1. کاربردی باشد .  2. الهام بخش باشد . 3. ایجاد همدلی کند . 

در این پست می خواهم خلاصه ای کوتاه از نظرات دن نوریس کارآفرین بزرگ در زمینه بازاریابی محتوا و خالق کتاب ماشین محتوا را بیان کنم . 

از نظر او محتوای عالی چیزی است که برای مخاطب مفید بوده و اورا ترغیب به اشتراک گذاری و ایجاد نظر می کند. تولید محتوای بی کیفیت از جمله مهم ترین دلایل برای شکست کسب و کارها می باشد . محتوای عالی زمانی شکل میگیرد که مخاطبان با آن تعامل کرده ،اشتراک گذاشته ورقبا را به چالش بکشد برای جذب مخاطب.

دن نوریس در پاسخ به سوالی که " آیا محتوای من باکیفیت است ؟ " توصیه می کند که موارد زیر را بررسی کنید :

1. به جامعه مخاطبین خود اهمیت بدهید با آن ها پرسش و پاسخ بگذارید و کمک به حل چالش های آن ها کنید.

2. در ارائه مطالب و نکات و تجربیات خود سخاوتمند باشید 

مو  3. محتوایی تولید کنید تا باعث ایجاد انگیزه و ترغیب به انجام کاری شود در مخاطب . به نوعی کسل کننده نباشد. 

4. صادق و شفاف باشید . از پشت صحنه های خود عکس و فیلم بگیرید تا باعث اعتماد سازی در مخاطب شوید. 

5. مطالب مهم را به صورت داستانی بیان کنید  مخاطبان بیشتر جذب داستان ها می شوند.

6. به شکل بیان مخالف یا حالت نقدی جلو برید ، این نوع شیوه بیان برای مخاطب جالب تر می باشد. 

7. عمل گرا باشید .  محتوایی تولید کنید که علاوه بر انجام دادن خودتان برای مخاطبین نیز قابل پیگیری و اجرا باشد .

و در پایان :

سعی کنید هر روز با ترند های روز دنیا همراه باشید و اگر ذهن خلاقانه ای داید محتوای موثر تولید کنید . 

حتما هر روز خودتان را با اخبار های تازه در حرفتان همراه کنید . میتوانید از طریق شبکه های اجتماعی ، توییتر ، میت اپ ، بررسی  رقبا ، سرچ کنسول و ایده بگیرید .

فراموش نکنید محتوای شما مفید ، خاص  (نه گسترده ) ، احساسی و معتبر باشد تا به مخاطبان حس ارزشمندی دهید .

موفق باشید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خدمات مجالس و تشریفات عروسی مقصودلو آسمان آبی vpshosting صحبتِ جانانه مینو پلاس درب پارکینگ،درب ویلا،درب مدرن 09121404930 Richard Keven کلام الله مجید باغ بلور